Informácie o zdravej strave
sú dobrým začiatkom, ale...

Ako ich implementovať do bežného života?

Ďakujem, že ste sa zapojili môjho bezplatného kurzu zdravého stravovania pre ženy po 50-ke a teším sa, až sa s vami podelím o tieto dôležité informácie.

V siedmich emailoch vám vysvetlím, aké sú hlavné výhody jednotlivých druhov potravín a akým chorobám vďaka nim môžete predísť.

Moje čitateľky sa často počas kurzu zdravého stravovania pýtajú, aký je najlepší spôsob pre využitie týchto informácii v praxi. Napríklad sa dozviete, že cícer je jednou z najzdravších potravín. Príjemne zasýti a zároveň dodá telu množstvo dôležitých látok (bielkovín, draslíku, vápniku, horčíku a vitamínov).

Lenže ako to využiť v bežnom živote? Ako pripraviť cícer rôznymi chutnými spôsobmi a koľko ho treba zjesť? A keď nie je v obchode cícer dostať, čím sa dá nahradiť? Môže sa jesť cícer na večeru, alebo je lepšie na obed? S akou prílohou sa hodí najlepšie?

Množstvo podobných otázok sa vám bude vynárať v mysli rovnako, ako stovkám ďalších účastníčok kurzu zdravého stravovania. Preto som sa rozhodla ako nadstavbu pre kurz zdravého stravovania vytvoriť platený stravovací program, ktorý počas odoberania emailového kurzu zdravého stravovania získate v zľave. Ostáva už len:

__CONFIG_ultimatum_shortcode__{"tve_ult_campaign":"7193","tve_ult_shortcode":1}__CONFIG_ultimatum_shortcode__

Tento stravovací program zohľadňuje všetky informácie z kurzu zdravého stravovania do uceleného jedálničku, ktorý prečistí váš organizmus počas nasledovných štyroch týždňov.

Prečistenie organizmu je najdôležitejšie pre začatie procesu ozdravenia.

Vďaka presným receptom na každý deň, nákupným zoznamom potravín na každý týždeň a vysvetlením účinkov jednotlivých jedál sa počas nasledovných týždňov váš organizmus úplne zmení. Získate nevídanú silu, energiu a silnejší imunitný systém, ktorý začne okamžite riešiť vaše zdravotné problémy.

Získate všetko potrebné pre ozdravenie

Desiatky výživných a chutných receptov

Naučíte sa 50 nových receptov, ktoré sú nielen veľmi chutné, ale aj nabité živinami. Vyčaríte v kuchyni za pár minút zdravé polievky, smoothie, dezerty, pudingy aj skvelé hlavné jedlá založené na zeleninovom základe, ktorý je spracovaný spôsobom, že aj vaši blízki si budú oblizovať prsty! A pritom stačí iba pár správnych ingrediencií  a v priemere iba okolo 20 minút na prípravu receptov.

Komplexný návod pre očistu jedlom

Budete presne vedieť, čo máte jesť a prečo. A rovnako, čo nesmiete jesť, pretože vás to ničí (a pritom to je dennou súčasťou jedálničkov väčšiny ľudí). Dozviete sa, aké abstinenčné syndrómy zo závislostí na nezdravom jedle vás čakajú a ako ich zvládnuť. Naučíte sa, aké stravovacie návyky vám pomôžu s ozdravením, aby ste si posilnili svoju imunitu a zvýšili si energiu. 

Denné stravovacie plány

Každý deň budete mať presný návod, aké pokrmy si pripraviť, aby ste dosiahli maximálny efekt z očisty jedlom. O všetko je postarané – raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, a to pre všetkých 28 dní tohto programu. Mnoho z jedál si môžete pripraviť dopredu a odložiť do chladničky. Už po prvých dňoch uvidíte rozdiel v energii, ktorú začnete cítiť.

Týždenné nákupné zoznamy

Každý týždeň budete mať presný zoznam potravín, ktoré treba kúpiť, aby ste mohli vytvoriť všetky recepty naplánované dopredu. Stačí si zoznam zobrať do obchodu a urobiť pohodlný nákup.

Teraz sa najete ako kráľovná,
ale s dobrým pocitom

Som žena v podobnom veku ako vy.


Mám podobné problémy a podobný metabolizmus ako vy. Rovnako mám podobné chute a rada si vyhodím z kopýtka.


Mala som tiež podobné túžby, aké teraz cítite: získať späť poriadnu vitalitu, spevniť si zdravie a zhodiť pár kíl.

Moje túžby sa splnili iba vďaka zdravému jedálničku.


Ale nebolo to ľahké. Ako som spomínala, trvalo mi dva roky nájsť správne recepty a pozbierať roztrúsené informácie o tom, ako sa máme v našom veku stravovať zdravo ale zároveň chutne.


Ruku na srdce, cítili by ste sa krásne, keby ste svoje túžby o zdraví, štíhlosti a vitalite mohli naplniť a pritom si stále dopriať koľko chutného jedla chcete?


Znie to ako rozprávka?


Ako to, že doteraz ešte nikto neprišiel s ničím podobným?


Je to preto, že všetci sa sústredia len na mladé dievčiny, ktoré majú úplne iný organizmus a metabolizmus.

Tento program som však vytvorila špeciálne pre ženy po 50-ke, pretože som to celé testovala na sebe a na mojich priateľkách - a všetky sme dosiahli rovnaké úžasné výsledky!


Naplníte si telo tou najlepšou stravou, zbavíte sa zlých stravovacích návykov, znížite svoju váhu a opäť pocítite príval energie ako za mlada!


Tento program nie je diéta. Je to overený životný štýl pre zrelé ženy. Poteší vaše chuťové bunky rovnako ako vaše bruško.


Bez hladu a stresu!


Jeho sila spočíva vo vyše 50-tich receptoch a desiatkach ďalších návodov, ktoré som starostlivo zozbierala za roky hľadania a skúšania.


Ste pripravené zažiť samú seba v skvelej forme s plnou energiou, užším pásom a pevnejším zdravím?


Toto je váš moment!

Získajte stravovací program
v krásnej plnefarebnej knihe
s pevnou väzbou!

Najlepšia investícia, akú môžete urobiť, je do svojho zdravia.

Navráťte si plné zdravie, silu a vitalitu!

__CONFIG_ultimatum_shortcode__{"tve_ult_campaign":"7193","tve_ult_shortcode":1}__CONFIG_ultimatum_shortcode__

Len 1 euro na deň!

Zamyslite sa nad tým. Ak len po jednom eure dávate denne na vínko, zákusky, kávu či chlieb – nezaslúži si ozdravenie vášho tela rovnakú investíciu počas nasledovných 28 dní?

Predtým, ako som ja so zdravou stravou pred rokmi začína, ledva som vládala cez deň existovať. Bývala som umorená, celá nezdravá... nehovoriac o tom, že zbaviť sa pneumatík okolo pása som už ani neskúšala. Keby som tak pokračovala aj naďalej, nechcem vedieť, aké choroby by ma po 50-ke čakali.


Našťastie som sa okolo 50-ky spamätala ​a vybrala som na cestu za zdravším životom - pretože si chcem svoje vnúčatá užiť čo najdlhšie.


Dnes už je 50-ka dávno za mnou a ja chodievam behávať, tancovať a bruško mám bez vankúšov. No to najdôležitejšie je, že som našla poslanie pomáhať ženám na ceste k zdravšiemu životu.


Teraz som tu pre vás. Všetky poznatky, ktoré som sa za posledné roky naučila a vyskúšala, som zapracovala do tohto stravovacieho programu:

Júlia Čížová

Nielen že sa ozdravíte, ale zároveň si aj užijete lahodné jedlo bez výčitiek

Kto by nechcel si poriadne zamaškrtiť?


Dať si nejaký ten bonbónik ku kávičke...


Či si zachrúmať zemiakové lupienky k telke...


Alebo vôbec - do sýta sa najesť nejakého poriadneho jedla... napríklad vyprážaného rezňa s hranolkami alebo sviečkovej na smotane s knedľami!


Bohužiaľ náš metabolizmus je už iný ako kedysi.


U mňa sa po takýchto odviazaných výletoch do nezdravej stravy čoskoro dostavia nielen výčitky, ale aj zdravotné ťažkosti - od bolesti brucha, po zvýšenú hladinu cukru v krvi (som v predcukrovkovom stave), cholesterol mimo hranice, bolesť hlavy, nehovoriac o rastúcich pneumatík okolo pása.


Ste na tom podobne?


Nehovoriac o tom, že pre články na mojom blogu denne čítam štúdie o všetkých tých rakovinách, Alzheimeroch a ďalších hnusných chorobách, ktoré vznikajú zo stravy... až ma úplne prejde chuť.


Čo si už nemôžeme po 50-ke naozaj dopriať nič dobré?


Takúto otázku som si opakovane kládla a bola som zúrivá.

Hovorila som si:

"Neverím, že v tieto krásne zrelé roky života sa mám začať obmedzovať v jedení chutných pokrmov!"

Veď málokto si vie predstaviť niečo chutné pod zub, ak vyradíme torty, bonbóny, čipsy a iné nezdravé pokušenia, ako aj tradičné hlavné jedlá plné oleja, mlieka, lepku, polotovarov a konzervantov...


Dá sa vôbec niečo zdravé uvariť?


A keď už to uvaríme, dá sa to zjesť?


Na zodpovedanie týchto otázok som zamerala všetku svoju energiu po celé dva roky.


Ujasnime si jednu vec. Ak ste doteraz len zriedka natrafili na zdravé a zároveň lahodné jedlo, ktoré si môžete užiť do sýtosti bez akýchkoľvek výčitiek, nie ste výnimkou!


Zdravo sa stravovať a zároveň si to užívať nie je vôbec jednoduché.


Tie správne recepty sú totiž roztrúsené po internete a nikto sa nevyzná v tom, čo je pravda a čo nie.


Prišiel čas to zmeniť!

Ako vám stravovací program pomôže

Pozrite sa na nasledovný zoznam problémov, ktoré trápia ženy v našom veku. Ak aspoň na tri z nich pociťujete aj vy, tento stravovací program bude pre vás vykúpením:


 • Cítite sa vystresované a unavené
 • Máte tráviace problémy ako nadúvanie, bolesti v bruchu
 • Vaša pokožka stráca pružnosť
 • Bolieva vás hlava
 • Máte problémy s cholesterolom
 • Máte rozhodenú hladinu cukru v krvi
 • Máte problémy so spánkom
 • Máte výkyvy nálady
 • Máte bolesti kĺbov
 • Máte potravinové alergie alebo problémy
 • Chcete žiť zdravšie, no ste zmätené zo prebytku informácií


Všetko toto sa dá vyriešiť zdravou stravou! Preto je tento stravovací program taký mocný! Prejdete si štyrmi týždňami, počas ktorých sa začne vaše telo ozdravovať krok po kroku:

1.

týždeň

V prvom týždni sa zameriame na to, aby sme sa oslobodili od návykových nezdravých potravín a miesto nich naplnili svoje telo kvalitnými živinami.

2.
týždeň

V druhom týždni sa začnú z tela odplavovať toxíny, preto budeme piť veľa tekutín a smoothie plných vitamínov a antioxidantov. Zároveň budeme telu dodávať veľké zásoby vlákniny pre prečistenie zažívacieho traktu.

3.
týždeň

Tretí týždeň je ešte chutnejší, pretože začneme experimentovať so zložitejšími jedlami a vaše telo si zdravú stravu začne doslova vyžadovať. Uvedomíte si, že bez kvalitnej potravy už nemôžete nikdy fungovať.

4.
týždeň

Štvrtý týždeň sa začneme pripravovať na prechod do univerzálneho zdravého jedálničku, s ktorým budete môcť pokračovať aj po skončení programu. Vďaka upevneným návykom začnete automaticky robiť zdravšie rozhodnutia, pretože hlboko vryjú pod kožu.

Júlia Čížová  //  Autorka


Zo zdravého životného štýlu sa stala moja vášeň. Všetky skúsenosti nazbierané za roky písania článkov o zdravej výžive pre ženy po 50-ke som zhrnula v tomto programe a pridala presné návody, ktoré vám pomôžu vyriešiť vaše problémy.


Získate ten krásny pocit sviežosti, ľahkosti, zvýšenej energie, pevného zdravia – a popritom pôjdu aj kilečká prirodzene dole.

Júlia Čížová

Špeciálne bonusy, ktoré získate iba teraz

__CONFIG_ultimatum_shortcode__{"tve_ult_campaign":"7193","tve_ult_shortcode":1}__CONFIG_ultimatum_shortcode__
Výber ako tretí bonus pre detox

Brožúrka s mojimi najlepšími článkami o zdraví

Vo formáte prehľadnej brožúrky si budete môcť kedykoľvek prečítať to najlepšie, čo som kedy napísala - všetky dôležité informácie o trávení, chudnutí a priberaní, cholesterole, krvnom tlaku, pomalom metabolizme, cukrovke, Alzheimere, biologických hodinách a mnoho ďalších zaujímavých tém, ktoré vám môžu zmeniť život!

Ako schudnúť s fitnes výzvou

Brožúrka nenáročných cvičení pre zrelé ženy

Posilníte svoje celé telo vďaka prehľadne spracovaným cvikom, ktoré sú nenáročné ale s maximálnym účinkom. Zahrnutý je aj presný plán pre vykonávanie týchto cvikov po dobu niekoľkých týždňov so špecifickým cieľom spáliť prebytočné tuky, posilniť srdiečko a vyliečiť si bolesti chrbta. Všetky cviky sú špeciálne prispôsobené pre ženy po 50-ke!

Recepty pre pokožku

Brožúrka s prírodnými receptami na krémy pre pokožku

Toto je prehľad špeciálnych receptov, ktoré tentokrát nie sú na jedenie, ale slúžia ako krémy na pokožku. Prírodnými zložkami okamžite začnú vašu pleť liečiť – budete ju mať pružnejšiu a jemnejšiu na dotyk. Vytvorenie takýchto krémov je jednoduché na prípravu, ale magické v ich účinkoch!

Iba jedno euro na deň!

Vďaka zdravej strave si zvýšite svoju vitalitu, zbavíte sa zdravotných ťažkostí, regenerujete si telo a schudnete niekoľko kíl za nasledovných 28 dní. Nenechajte si túto príležitosť ujsť!


Teraz iba za 59 eur 28 eur získate toto všetko:

 • krásnu plnefarebnú knihu v pevnej väzbe Detox pre ženy po 50-ke, ktorá obsahuje celý stravovací program, vyše 50 receptov, týždenné nákupné zoznamy, denné stravovacie plány a praktické rady pre zdravé stravovanie,
 • brožúrku s mojimi najlepšími článkami o zdraví,
 • brožúrku nenáročných cvičení pre zrelé ženy,
 • brožúrku s prírodnými receptami na krémy pre pokožku.

Bezpečná platba

28 dňová očista len za 28 eur!

__CONFIG_ultimatum_shortcode__{"tve_ult_campaign":"7193","tve_ult_shortcode":1}__CONFIG_ultimatum_shortcode__

100%


Garancia

spokojnosti


100% Garancia spokojnosti

Môj stravovací program má garanciu úplnej spokojnosti, pretože mám dokázané, že funguje. Ak budete mať  náhodou pocit, že ste z neho nezískali to, čo ste očakávali, napíšte mi email do 30 dní od zakúpenia pre vrátenie peňazí. Chcem, aby ste boli spokojné.

Júlia  Čížová

Často kladené otázky

Budem počas tohto programu hladná?

Čo keď ma bude bolieť hlava?

Čo mám robiť, ak stravovací plán poruším.

Pre koľkých ľudí je vytvorený nákupný zoznam?

Musím kupovať bio potraviny?

Čo znamená očista a čo znamená detox?

__CONFIG_ultimatum_shortcode__{"tve_ult_campaign":"7193","tve_ult_shortcode":1}__CONFIG_ultimatum_shortcode__

Júlia Čížová © 2019