Čo ak je dnešný deň

ten posledný?

Zmysluplná dlhovekosť avatar

Zamysleli ste sa niekedy, ako by ste prežili tento deň, keby mal byť posledný?


Tento deň je tým najlepším, aký máte. Včerajší deň je už nenávratne preč a ten zajtrajší vám nikto nesľúbi. Urobte preto dnešok aspoň o trochu lepší, ako včerajšok.


V knihe Zmysluplná dlhovekosť vám ukážem, čo je dôležité pre prežitie dlhého a naplneného života. Uvedomíte si, aké malicherné sú všetky bežné problémy, a ako práve tie dôležité veci zvykneme prehliadať a odkladať.


Naša budúcnosť je plne v našich rukách. Urobme ju preto spoločne tou najlepšou, aká len môže byť.

Júlia Čížová

Kniha, ktorá vám môže

zmeniť (a predĺžiť) život

V tejto knihe nájdete motiváciu k rozhodnutiu prežiť čo najšťastnejší a najdlhší život a zároveň spoznáte konkrétne kroky pre získanie pevnejšieho zdravia, trvalej radosti a hlbšieho zmyslu života.

Hodnotenie od Veroniky: „Táto kniha mi otvorila oči. Začala som si vážiť svoj čas a sústrediť sa na to, čo je v skutočnosti dôležité.“ 

za 14,90 € sa to viac než oplatí

Zmysluplná dlhovekosť

Ako kniha pomáha

V predpredaji už knihu vyskúšali prví čitatelia a takúto dali odozvu

Hodnotenie od Adriany: „Úprimne môžem povedať, že takúto knihu som už dlho potrebovala. Dala mi opäť chuť žiť naplno. Teraz už chápem, že život sa odchodom do dôchodku nekončí - práve naopak, v skutočnosti teraz mám najlepšiu možnosť užiť si ho a zmysluplne sa rozvíjať.“


Hodnotenie od Janky: „Páči sa mi, že kniha je plná príkladov zo Slovenska. Dozvedela som sa toľko zaujímavých údajov o dlhovekosti, zdraví a šťastí Slovákov. Všetko je pekne objasnené príbehmi o inšpiratívnych dlhovekých ľuďoch ako Vilma Jamnická, Ladislav Chudík, a pod. Vrelo odporúčam.“

Podstata knihy stojí na troch princípoch

1.

princíp

Dĺžka života

Rozhodnutie, že chceme žiť dlho, zdravo a šťastne, naplní náš život novou energiou a dobrým pocitom. Už len to, že sme sa aktívne zapojili do vedomého pocitu dlhovekosti, nám prinesie veľa nádeje a vášeň pre zmysluplný život. Ukážem vám, že dlhý život je možný bez ohľadu na vek a biologické predpoklady.

2.
princíp

Kvalita života

Nejde však len o dlhý život. Dôležité je žiť v čo najlepšom zdraví a viesť až do svojho odchodu z tohto sveta hodnotný život. Musíme si uvedomiť, že môžeme ovplyvňovať nielen dĺžku života, ale aj jeho kvalitu – obe tieto vlastnosti sa menia každým dňom na základe našich rozhodnutí. Ukážem vám, ako zvýšiť kvalitu svojho života a spevniť zdravie.

3.
princíp

Náplň života

Aby bol dlhý a zdravý život príjemný, musí byť aj niečím zmysluplne vyplnený. Náhodné aktivity, ktorými si len krátime čas, prinášajú iba krátkodobé prázdne pocity. Preto sa treba vydať na cestu k duševnému naplneniu, aby sme prežili zmysluplný život. Ukážem vám, ako môžete nájsť svoje poslanie a dosiahnuť pocit, že vaše bytie má hlbší zmysel.

Informácie pre zmysluplný život

sú dobrým začiatkom, ale...

Dajú sa využiť aj vo vašom prípade?

Váš život je unikátny. Nikto nemá rovnakú životnú cestu ako vy.


Zároveň som si istá, že napriek všetkým pekným momentom ani váš život nebol ľahký. Problémy stretávajú každého, nevyhne sa im nikto. A predsa máme pocit, že sa nám prihodia oveľa častejšie ako iným.


Buďte hrdí za všetky prekážky, ktoré sa vám podarili prekonať, ale aj za tie, z ktorých ste sa napriek zlyhaniu niečo poučili. Prekážky máme v živote na to, aby nás posilnili a odomkli našu skrytú silu, o ktorej sme predtým vôbec netušili.


Náš čas na tomto svete je ohraničený. Aj keď nevieme presne, koľko nám ostáva, mali by sme každú sekundu prežiť najlepšie, ako vieme. Mali by sme využívať svoje talenty, znalosti a skúsenosti, aby sme sa rozvíjali, pomáhali ostatným, vytvárali niečo krásne a trvalé. Inými slovami, aby sme plnili hlbší zmysel.


Napriek túžbe prežiť zmysluplný život však nie je vždy jasné, čo to znamená. Možno sa prichytíte pri otázkach: „Ako môžem žiť zmysluplne? Čo mám robiť?“


Táto kniha vám dá inšpiráciu, nápady a mnohé odpovede. A aby ste všetko získané vedeli prakticky využiť vo svojom živote, pripravila som ku knihe aj špeciálne bonusové materiály, ktoré ju rozširujú o plno zaujímavých príkladov, návodov a cvičení.

Ku knihe dostanete mnohé bonusy, ktoré vám pomôžu uplatniť získané rady vo vašom živote.


Tieto bonusy získate v digitálnej podobe na stiahnutie úplne zdarma, keď si teraz zakúpite tlačenú knihu Zmysluplná dlhovekosť iba za 14,90 eur.


Júlia Čížová


Ukážky z bonusov,

ktoré dostanete ku knihe

Bonus 1

Zoznam inšpiratívnych videí (na stiahnutie)

Ako prvé som pre vás pripravila zoznam desiatich videí, ktoré ma nadchli. Chcem sa o ne podeliť, aby aj vám poslúžili ako inšpirácia a zdroj zaujímavých informácií o dlhovekosti, šťastí a zmysle života.

Bonus 2

Cvičenia pre nájdenie zmysluplnosti (na stiahnutie)

Vytvorila som špeciálnu príručku pre hľadanie zmysluplnosti. Zadá vám mnoho otázok, cez ktoré sa dopátrate k poznaniu, ako nájsť zmysel vášho života. Príručka je rozdelená na tri časti. V prvej sa zamyslíte nad svojou minulosťou, aby ste pochopili svoju životnú cestu. Druhá časť je o súčasnosti, aby ste si vytvorili východiskový bod pre tretiu časť, v ktorej si premyslíte, kam nasmerujete svoju budúcnosť.

Bonus 3

Návod pre budovanie pozitívneho myslenia (na stiahnutie)

Šťastný život nie je iba výsledkom náhody. Závisí vo veľkej miere od nastavenia mysle, teda spôsobu, akým sa pozeráte na svet a robíte rozhodnutia. Ak chcete svoj život zlepšiť, musíte v prvom rade uveriť, že sa to dá. Pomocou tejto príručky zistíte, ako funguje vaša myseľ.

Bonus 4

Vytváranie správnych návykov (na stiahnutie)

Zdanlivo malé a jednoduché návyky, ktoré si počas života budujeme, môžu znamenať, či sme zdraví alebo chorí, silní alebo slabí, šťastní alebo nešťastní. Aj keď sme si väčšinu návykov budovali celý život, nikdy nie je neskoro na ich zmenu. Je však potrebné k tej zmene pristupovať správne. V tejto príručke sa dozviete, ako na to.

Bonus 5

Cviky pre stabilitu a zdravý pohyb (na stiahnutie)

Pády pre nás predstavujú jedno z najväčších rizík. Môžu viesť k vážnym zraneniam vrátane zlomenín bedrového kĺbu alebo poraneniam hlavy. Dobrá správa je, že riziko pádov sa dá znížiť aj jednoduchou sériou cvičení, ktorú nájdete v tejto príručke.

Bonus 6

Metóda tvorby a dosahovania cieľov (na stiahnutie)

Pre zmysluplný život je dôležité vytvárať si primerané ciele. Ak nemáte jasne stanovený cieľ, neviete, kam smerujete. Život vás bude unášať, kam sa mu zachce. A vtedy nemôžete očakávať, že miesto, kam sa nakoniec dostanete, sa vám bude páčiť. V tejto príručke sa o cieľoch a procesoch dozviete všetko potrebné – a to pekne prakticky, aby ste to vedeli využiť vo svojom živote.

Bonus 7

Systém pre písanie užitočného denníka (na stiahnutie)

Písanie denníka dáva životu doslova nový rozmer. V tejto príručke sa pozrieme na to, ako písanie denníka zvyšuje kvalitu života, šťastie, produktivitu a motiváciu. Potom prejdeme k samotným radám, čo si do denníka zapisovať. A na záver sa pozrieme na zásady, ktoré pripísaní denníka treba dodržiavať, aby ste z toho mali všetok úžitok.

Váš osud je vo vašich rukách

Prijmite moju výzvu a zlepšite svoju budúcnosť. Nikto nevie predpovedať, koľko rokov nám je nakoniec súdených, ale rozhodnutie žiť čo najšťastnejší a najdlhší život nás bude viesť cestou, ktorá nám určite mnoho pekných rokov v konečnom dôsledku pridá. A každá sekunda naviac je k nezaplateniu.


Teraz iba za 14,90 eur získate:

  • Knihu Zmysluplná dlhovekosť v pevnej väzbe s mojím podpisom
  • Plus v digitálnej podobe na stiahnutie všetky tieto bonusy:
  1. Zoznam inšpiratívnych videí
  2. Cvičenia pre nájdenie zmysluplnosti
  3. Návod pre budovanie pozitívneho myslenia
  4. Vytváranie správnych návykov
  5. Cviky pre stabilitu a zdravý pohyb
  6. Metóda tvorby a dosahovania cieľov
  7. Systém pre písanie užitočného denníka

Bezpečná platba kartou alebo na dobierku

Zakúpte si knihu so všetkými bonusmi iba za 14,90 €!

Hodnotenie od Radky: „Na život sa vďaka tejto knihe pozerám úplne inak. Našla som zmysel svojho bytia. Poviem vám, že neexistuje krajší pocit.“

100%


Garancia

spokojnosti


100% Garancia spokojnosti

Ak budete mať pocit, že ste z mojej knihy nezískali to, čo ste očakávali, dajte mi vedieť do 30 dní od zakúpenia - knihu stačí poslať naspäť a ja vám vrátim peniaze.

Júlia  Čížová

Júlia Čížová © 2020