Som ako každé iné žieňa.

Obetavá a pre svoje okolie urobím všetko. Akosi podvedome zvyknem dávať svoje pocity až na druhú priečku.

Keď som prekročila 50-ku, jedného dňa som si povedala, že prišiel čas začať myslieť viac na seba. Zlepšiť svoj životný štýl, rozvýjať vlastné záľuby a naplniť tajné priania.

Vždy som rada písala a preto som vytvorila tento blog, kde píšem o šťastí v živote po 50-ke.

Na základe osobných skúseností tiež píšem články o zdraví, pretože o tejto téme som prečítala množstvo odborných publikácií, ktoré sama skúšam v praxi. Po dvoch rokoch som všetky nazbierané informácie dala dokopy a vydala knihu Štíhla a zdravá po 50-ke.

Po odbobí, keď manželstvo prešlo do rutiny a v našej domácnosti sme začali stále viac frflať a hádať sa, začala som skúmať aj možnosti, ako vylepšiť vzťahy. Zhovárala som sa s mnohými pármi, ktorým to aj po toľkých rokov stále klape, učila som sa z rôznych medzinárodných výskumov a publikácii o dlhodobých vzťahoch a skúšala som, čo bude fungovať v mojom manželstve.

O tieto skúsenosti sa delím v kategórii o vzťahoch. A keďže sa situácia v mojej rodine vyriešila a opäť sa nám s manželom podarilo doma navodiť harmóniu, vydala som druhú knihu Ako zvládnuť muža po 50-ke, ktorá snáď pomôže všetkým, ktorí to potrebujú.

Mojou najväčšou vášňou zostávajú knihy. Od detstva som čítala každú knihu, ktorá sa mi dostala do ruky. A o to viac ma napĺňa, keď ich môžem sama písať. Preto nájdete aj na tomto blogu moje vlastné príbehy, ktoré publikujem na pokračovanie.

Prajem vám príjemné čítanie 🙂

Júlia Čížová