Zdravá strava je najlepší spôsob,

ako si posilniť imunitu

Júlia Čížová

Predtým, ako som so zdravou stravou pred rokmi začala, ledva som vládala cez deň existovať. Bývala som umorená, celá nezdravá... nehovoriac o tom, že zbaviť sa pneumatík okolo pása som už ani neskúšala.


Našťastie som sa okolo 50-ky spamätala a vybrala som sa na cestu za zdravším životom - pretože si chcem svoje vnúčatá užiť čo najdlhšie.


Dnes už je 50-ka dávno za mnou a ja chodievam behávať, tancovať a bruško mám bez vankúšov. No to najdôležitejšie je, že som našla poslanie pomáhať ženám na ceste k zdravšiemu životu.


Teraz som tu pre vás.

Júlia Čížová

Všetky poznatky pokope

v jednoduchej knihe

To najdôležitejšie o zdraví, čo som sa za posledné roky naučila a vyskúšala, som zapracovala do knihy Štíhla a zdravá po 50-ke.

Hodnotenie od Jarmilky: „Táto kniha nás naučí venovať čas aj samej sebe, čo sme už zabudli. A tak isto nás vedie k disciplíne a sebakontrole. A to nám viacerým po 50-tke chýba. Kniha jednoduchá, zrozumiteľná ako všetky Julkine články.“ 

iba za 9,84 €

Kniha pomohla už tisíckam žien

Toto sú niektoré z recenzií, ktoré moja kniha Štíhla a zdravá po 50-ke
dostala na Martinuse a Panta Rhei:

Hodnotenie od Ľubky: „Tá kniha je úžasná, myslím to úprimne a vážne. Tak fantasticky a zrozumiteľne je napísané ako funguje organizmus, som dávno nečítala. Vedela som čo je zdravé, ako sa stravovať, ale prečo je to takto správne som sa dozvedela z tejto knižky. Nie je to len pre ženy po 50-ke. Riadiť sa týmto životným štýlom je pre všetky ženy. Veď je hrôza ako niektoré 30- ničky vyzerajú a majú katastrofálne stravovacie návyky, ktoré prenášajú na svoje deti.“


Hodnotenie od Majky: „Patrím už medzi ženy 50+, a to už dlhšie, a hoci celý život som varila, teším sa, ak mám príležitosť prečítať si niečo múdre, zaujímavé. Vždy je dobré overiť si svoje poznatky, skúsenosti a poučiť sa od iných, ktorí sa tejto téme – zdravie, varenie venujú so zanietením a k takýmto ľuďom patrí aj p. Čížová a jej kniha a články.“ 


Hodnotenie od Ivanky: „Knižku som kúpila ako narodeninový darček pre moju 50+ ročnú maminu, ktorá s radosťou už niekoľko mesiacov číta Julkine články internete a snaží sa nimi riadiť. Som si istá, že rady spísané do tejto vizuálne atraktívnej a prehľadnej knižky mamine pomôžu v jej snahe byť zdravá a cítiť sa vo svojom tele dobre aj po päťdesiatke. Tento šikovný sprievodca zdravým životným štýlom navyše obsahuje užitočný interaktívny prvok, a to stravovací denníček. Pokiaľ chcete pre svoje telo konečne niečo urobiť, ale neviete, kde a ako začať, je pre vás Julkina kniha tou správnou voľbou.“ 


Hodnotenie od Vlasty: Podarilo sa mi už schudnúť 12 kg a cítiť sa skvelo. Kniha Štíhla a zdravá po 50-ke sa mi páči, inšpiruje ma a zároveň mi veľmi pomáha na ceste k vysnívanej postave a samozrejme spokojnosti, čo ide ruka v ruke so zdravím. Týmto sa chcem p. Júlii poďakovať, že si svoje poznatky nenechala iba pre seba, ale podelila sa s nami ostatnými, ktoré sa aj po 50-tke chceme cítiť dobre a mlado :)“ 

Podstata knihy stojí na troch princípoch

Knihu som vytvorila pre ženy po 50-ke, ktoré chcú lepšie spoznať samy seba, jemne upraviť svoju životosprávu a vidieť trvalé výsledky na zdraví a váhe už po pár týždňoch vďaka trom princípom:

1.

princíp

Zdravá strava

Naše telo nám samo vraví, čo potrebuje. Problém je, že sme ho prestali počúvať. Nevenujeme mu pozornosť, pretože namiesto toho počúvame šum z okolia. Skáčeme od jednej diéty k druhej v nádeji, že sa konečne dozvieme, ako schudnúť a ozdravieť, ale efekt stále zostáva v nedohľadne.

Teraz máte možnosť získať všetky dôležité informácie na jednom mieste. Nie je to o rýchlom chudnutí. Kniha neobsahuje diéty ani recepty. Jej úlohou je, aby ste sa naučili dodržiavať základné princípy zdravia, pomocou ktorých sa zbavíte nadbytočných kilogramov prirodzeným spôsobom.

2.
princíp

Pozitívna myseľ

Vďaka správnym otázkam spoznáte svoje podvedomie a urobíte si jasno v dvoch dôležitých oblastiach: čo bude vaša hnacia sila pri dodržovaní zdravej životosprávy a aká odmena vás čaká. Z vašich odpovedí získate dôležitý nástroj pre udržanie motivácie a disciplíny, pretože raz príde bod zlomu, kedy budete chcieť opäť siahnuť po tých čipsoch alebo zákusku. Ak ste sa už v minulosti hľadali spôsob, ako schudnúť, viete o čom hovorím. Nadšenie nie je trvalé a po čase začne vyprchávať. Vďaka jasným dôvodom a cieľom však tentokrát vydržíte.

3.
princíp

Stravovací denník

Okrem množstva zaujímavých príbehov a informácií o zdravej strave a životnom štýle po 50-ke, príde na rad aj zapisovanie stravy. Nie je to nič zložité, ani nebudeme rátať žiadne kalórie. Zapisovanie stravy slúži na odhalenie vašich návykov a uvedomenie si, čo zvyknete jedávať a aký to má dopad na váš organizmus.

Vďaka tomuto praktickému prístupu budete môcť svoje návyky rýchlo zlepšiť, čo sa obratom začne pozitívne odzrkadľovať na vašom zdraví a váhe.

Informácie o zdravej strave

sú dobrým začiatkom, ale...

Kto by si nechcel niekedy aj poriadne zamaškrtiť?

Dať si nejaký ten bonbónik ku kávičke...


Či si zachrúmať zemiakové lupienky k telke...


Alebo vôbec - do sýta sa najesť nejakého poriadneho jedla... napríklad vyprážaného rezňa s hranolkami alebo sviečkovej na smotane s knedľami!


Náš metabolizmus je už iný ako kedysi.


Po takýchto odviazaných výletoch do nezdravej stravy prídu nielen výčitky, ale aj zdravotné ťažkosti - od bolesti brucha, po zvýšenú hladinu cukru v krvi (som v predcukrovkovom stave), cholesterol mimo hranice, bolesť hlavy, nehovoriac o rastúcich pneumatikách okolo pása.


Ste na tom podobne?


Čo si už nemôžeme po 50-ke naozaj dopriať nič dobré?


Takúto otázku som si opakovane kládla a bola som zúrivá. Hovorila som si:


"Neverím, že v tieto krásne zrelé roky života sa mám začať obmedzovať v jedení chutných pokrmov!"


Veď málokto si vie predstaviť niečo chutné pod zub, ak vyradíme torty, bonbóny, čipsy a iné nezdravé pokušenia, ako aj tradičné hlavné jedlá plné oleja, mlieka, lepku, polotovarov a konzervantov...


Ako pripravíme niečo, čo je zdravé a chutné zároveň?


Ak ste doteraz natrafili na také jedlá len zriedkavo, nie ste výnimkou!


Zdravo sa stravovať a zároveň si to užívať nie je vôbec jednoduché.


Také recepty sú totiž roztrúsené po internete a nikto sa nevyzná v tom, čo je pravda a čo nie.


Prišiel čas to zmeniť!


K tlačenej knihe Štíhla a zdravá po 50-ke v pevnej väzbe s mojím podpisom teraz pridávam prvý bonus, ktorým je...

Bonus 1: Detox pre ženy po 50-ke

(v digitálnej podobe na stiahnutie)

Desiatky výživných a chutných receptov

Naučíte sa 50 nových receptov, ktoré sú nielen veľmi chutné, ale aj nabité živinami. Vyčaríte v kuchyni za pár minút zdravé polievky, smoothie, dezerty, pudingy aj skvelé hlavné jedlá založené na zeleninovom základe, ktorý je spracovaný spôsobom, že aj vaši blízki si budú oblizovať prsty! A pritom stačí iba pár správnych ingrediencií  a v priemere iba okolo 20 minút na prípravu receptov.

Komplexný návod pre očistu jedlom

Budete presne vedieť, čo máte jesť a prečo. A rovnako, čo nesmiete jesť, pretože vás to ničí (a pritom to je dennou súčasťou jedálničkov väčšiny ľudí). Dozviete sa, aké abstinenčné syndrómy zo závislostí na nezdravom jedle vás čakajú a ako ich zvládnuť. Naučíte sa, aké stravovacie návyky vám pomôžu s ozdravením, aby ste si posilnili svoju imunitu a zvýšili si energiu. 

Denné stravovacie plány

Každý deň budete mať presný návod, aké pokrmy si pripraviť, aby ste dosiahli maximálny efekt z očisty jedlom. O všetko je postarané – raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, a to pre všetkých 28 dní tohto programu. Mnoho z jedál si môžete pripraviť dopredu a odložiť do chladničky. Už po prvých dňoch uvidíte rozdiel v energii, ktorú začnete cítiť.

Týždenné nákupné zoznamy

Každý týždeň budete mať presný zoznam potravín, ktoré treba kúpiť, aby ste mohli vytvoriť všetky recepty naplánované dopredu. Stačí si zoznam zobrať do obchodu a urobiť pohodlný nákup.

Zo zdravého životného štýlu sa stala moja vášeň.


Všetky skúsenosti nazbierané za roky písania článkov o zdravej výžive som zhrnula v mojej knihe Štíhla a zdravá po 50-ke. Keď si zakúpite túto tlačenú knihu v pevnej väzbe iba za 9,84 eur, pridám vám k nej ako bonus aj moju príručku Detox pre ženy po 50-ke v digitálnej podobe na stiahnutie úplne zdarma.


Okrem desiatok skvelých receptov sa tam dozviete, ako získať krásny pocit sviežosti, zvýšenej energie a pevného zdravia – pričom aj tie kilečká pôjdu prirodzene dole.

Júlia Čížová


A to nie je všetko!

Ku knihe dostanete

ďalšie bonusy:

Online video kurz zdravej výživy

V dvanástich lekciách vás prevediem všetkými dôležitými oblasťami zdravej výživy. Povieme si, ako telo získava a využíva energiu a aké potrebuje živiny pre optimálne fungovanie. Povieme si podrobne o bielkovinách, uhľohydrátoch, tukoch, mineráloch aj vitamínoch. Dozviete sa, z ktorých potravín dostanete optimálne živiny pre posilnenie vašej imunity.

Výber ako tretí bonus pre detox

Moje najlepšie články o zdraví  (na stiahnutie)

Vo formáte prehľadnej brožúrky si budete môcť stiahnuť to najlepšie, čo som kedy napísala - všetky dôležité informácie o trávení, chudnutí a priberaní, cholesterole, krvnom tlaku, pomalom metabolizme, cukrovke, Alzheimere, biologických hodinách a mnoho ďalších zaujímavých tém, ktoré vám môžu zmeniť život!

Ako schudnúť s fitnes výzvou

Nenáročné cvičenia pre zrelé ženy (na stiahnutie)

Posilníte svoje celé telo vďaka prehľadne spracovaným cvikom, ktoré sú nenáročné ale s maximálnym účinkom. Stiahnete si aj presný plán pre vykonávanie týchto cvikov po dobu niekoľkých týždňov so špecifickým cieľom spáliť prebytočné tuky, posilniť srdiečko a vyliečiť si bolesti chrbta. Všetky cviky sú špeciálne prispôsobené pre ženy po 50-ke!

Recepty pre pokožku

Prírodné recepty na krémy pre pokožku (na stiahnutie)

Toto je prehľad špeciálnych receptov na stiahnutie, ktoré tentokrát nie sú o jedení, ale slúžia ako krémy na pokožku. Prírodnými zložkami okamžite začnú vašu pleť liečiť – budete ju mať pružnejšiu a jemnejšiu na dotyk. Vytvorenie takýchto krémov je jednoduché na prípravu, ale magické v ich účinkoch!

Zaslúžite si to najlepšie

Vďaka zdravej strave posilníte svoj imunitný systém, zvýšite vitalitu, regenerujete si telo a v neposlednom rade schudnete niekoľko kíl. Nenechajte si túto príležitosť ujsť!


Teraz iba za 9,84 eur získate:

 • krásnu farebnú knihu Štíhla a zdravá po 50-ke v pevnej väzbe s mojím podpisom,
 • plus v digitálnej podobe na stiahnutie všetky tieto bonusy:
  • detoxifikačnú príručku pre ženy po 50-ke,
  • online video kurz zdravej výživy,
  • desiatky výživných a chutných receptov,
  • denné stravovacie plány na štyri týždne,
  • týždenné nákupné zoznamy,
  • komplexný návod pre očistu jedlom,
  • brožúrku s mojimi najlepšími článkami o zdraví,
  • brožúrku nenáročných cvičení pre zrelé ženy,
  • brožúrku s prírodnými receptami na krémy pre pokožku.

Bezpečná platba kartou alebo na dobierku

Zakúpte si knihu so všetkými bonusmi iba za 9,84 €!

Hodnotenie od Milky: „Kniha sa mi páčila, rovnako ako články z internetu. Po 50-e mám už dlho, štíhla ani úplne zdravá nie som, takže rady z knihy sa mi veľmi hodia. Kniha je písaná jednoducho a zrozumiteľne, keďže autorka často hovorí o vlastnej skúsenosti, jej radám dôverujem. Knihu rozhodne odporúčam.“

100%


Garancia

spokojnosti


100% Garancia spokojnosti

Ak budete mať pocit, že ste z mojej knihy nezískali to, čo ste očakávali, dajte mi vedieť do 30 dní od zakúpenia - knihu stačí poslať naspäť a ja vám vrátim peniaze.

Júlia  Čížová

Júlia Čížová © 2020