Napriek ich významu, s diétami a cvičením to po 50-ke nie je také jednoduché. Hovoríte si, že musí predsa existovať alternatíva! A v skutočnosti existuje. Vaša váha sa začne znižovať, len čo sa zbavíte siedmich nevinných návykov.

Mnoho žien sa snaží schudnúť po 50-ke. Nie je to ľahké, pretože príroda sa pohráva s naším metabolizmom a my preto musíme vynaložiť dvákrát toľko úsilia ako predtým.

Bohužiaľ, firmy našli spôsob, ako na tejto strasti zarábať. Preto neuvidíte tie skutočne jednoduché spôsoby chudnutia v žiadnej televíznej reklame.

Nemusíte nič kupovať, ani radikálne prevrátiť svoj život naruby, aby ste svoju váhu zlepšili. Zistila som, že riešením je návrat k základom. Urobila som iba malé, postupné zmeny životného štýlu, ktoré prispievajú k menšej spotrebe kalórií a väčšiemu výdaju energie.

Nevyžaduje to ani silnú disciplínu. Využila som totiž jednoduché zmeny v životnom prostredí, ktoré mi pomáhajú dostať sa do formy bez toho, aby som sa vôbec snažila.

Začala som odstránením siedmych nevinných návykov, ktoré zapríčiňujú postupné priberanie. Je to také jednoduché, že o tom musíte vedieť aj vy. Preto som vytvorila tento emailový kurz.

Kurz som rozdelila do siedmich kapitol, ktoré vám budem počas nasledovného týždňa raz denne posielať na vašu emailovú adresu.

Vyplňte svoje meno a email, aby som aj vám kurz poslala – je to úplne zdarma.