Poznámka: Toto je posledná, tretia časť príbehu, ako som vytvárala príručku chudnutia pre ženy po 50-ke. Prvú časť príbehu si môžete prečítať v tomto článku a druhú časť v tomto článku. Medzičasom už bola kniha vydaná a môžete si ju zakúpiť s mnohými bonusmi tu.


Ani si neviete predstaviť, aká som nedočkavá!

Po ročnej práci ostavajú už len tri týždne do vydania príručky chudnutia pre ženy po 50-ke!

Táto príručka je mojou vďakou všetkým vám, milým čitateľkám, ktoré ma sprevádzate na našej spoločnej ceste za štíhlosťou a zdravím.

Štíhlosť a zdravie.

Nerozlučná dvojica kvalít, po ktorých túži každá zrelá žena. Už nie sme také naivné ako za mlada (minimálne ja som bola), že by sme bažili iba po štíhlosti. Preto k tomu nerozlučne patrí aj zdravie.

A chcela som, aby toto odzrkadľovala aj moja príručka. Preto dostala meno:

Štíhla a zdravá po 50-ke

Ženy s našimi skúsenosťami už totiž vedia, že štíhlosť bez zdravia nie je o ničom. Idú nerozlučne ruka v ruke.

No a keď bolo o mene rozhodnuté, prišla na rad tvorba obálky. Vymenili sme si s grafičkou desiatky emailov, pretože sme vám chceli dať niečo naozaj krásne a veselé.

Predstavovala som si design, ktorý vás motivuje a pozitívne naladí. Ktorý odzrkadlí fakt, že vzatím knižky idete pracovať na vás samých, na svojom krásnom JA.

A myslím, že sa to podarilo! Posúďte samy:

Ako schudnúť a byť štíhla a zdravá

Zakúpiť na Martinuse

Ako knižka vyzerá vo vnútri

Najviac som si dala záležať na samotnom obsahu knihy. Chcela som, aby to pôsobilo hravo, ale zároveň seriózne. Veď sa predsa jedná o dôležitý cieľ – schudnúť a zlepšiť si zdravie.

Na ceste k tomuto cieľu vás bude každý deň sprevádzať takáto dvojstránka pre zapisovanie jedál, pocitov, plánov, spomienok a úspechov:

Aby som vás neustále motivovala k zdravej životospráve, prihovorím sa vám každý deň zaujímavými príbehmi a radami.

Napríklad, v 19. deň vám ilustrujem na mojej osobnej príhode, ako odolať pokušeniam, ktoré na nás čakajú všade naokolo v podobe rôznych lahodných zákuskov:

Technické spracovanie a cena

Knižka bude vydaná bude v pevnej väzbe s UV lakom (aby bola príjemná na dotyk), so saténovou stužkou (slúži ako záložka, aby ste rýchlo mohli pokračovať tam, kde ste prestali) a farebným vnútrom (aby pôsobila príjemne a veselo).

Celkový počet strán je 160, ktoré sú rozdelené do 28 dní pre zapisovanie, rady o zdravom životnom štýle, chudnutí a dobrej nálade, ako aj motiváciu, inšpiráciu a občasné vyčarenie úsmevu vďaka osobným príbehom z môjho života 🙂

Pre tlač som si zvolila Polygrafické centrum, kde vedia zabezpečiť nielen vysokú kvalitu, ale sú aj veľmi nápomocní vďaka radám o distribúcii, marketingu a naväzovaniu vzťahov počas ich pravideľnej akcie Inšpiratívne raňajky.

V kníhkupectvách sa rôzne motivačné diáre predávajú od 11 do 16 eur. Aby kniha mohla byť kvalitne vyhotovená, ale zároveň, aby si ju mohli dovoliť všetci, je cena stanovená na stredných 13,90 eur. Oficiálne sa začala predávať 7. januára 2019 vo všetkých kamenných aj online kníhkupectvách.

Zakúpiť si ju môžete aj cez Martinus:

Zakúpiť na Martinuse

Ďakujem vám krásne za podporu a teším sa, až sa vám kniha Štíhla a zdravá po 50-ke dostane do rúk 🙂